Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,684 TL
1 EUR=4,345 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri, Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri, bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
E-mail: bilgi@use.com.tr  Tel: 0 216 -  Fax: 0 216 -
Adres: Atatürk Mah. Kadırga Sok. No:36A Ümraniye İstanbul / Telefon Fax Sms: 0 850 302 5 873
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri